آموزشگاه زبان های خارجی پایا paya institute

 آموزشگاه زبانهای خارجی پایا

آموزشگاه زبانهای خارجی پایا (با مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان اصفهان وشماره ثبت :120/60743) فعالیت خود را در زمینه آموزش ، ترجمه ، مشاوره ، اجرای امور فرهنگی آموزشی و ... در شهر اصفهان با بیش از 12 سال سابقه کار در محیطی مجهز و با کادری مجرب و با مدیریت سرکار خانم عزت محجوبی پور آغاز نموده و هم اکنون  با میانگین 500 زبان آموز در هر ترم از جمله آموزشگاه های معتبر و فعال در سطح شهر اصفهان محسوب می شود.

زبان روسی

آموزشگاه زبان های خارجی پایا تقدیم می کند. 

دوره های عمومی و خصوصی زبان روسی 

با بالاترین کیفیت      مناسب ترین قیمت 

توسط استاد مجرب 

فارغ التحصیل از دانشگاه فدرال کازان 

تضمین قبولی در آزمون پادفک

آموزش آزمون ایلتس و تافل

 کلاس های آزمون زبان ایلتس IELTS در موسسه زبان پایا تنها شامل دوره ها نمی شود بلکه پایا از ثبت نام آزمون ایلتس تا پشتیبانی و مشاوره رایگان امتحان IELTS ایران با دانشجویان همراه خواهد بود. موسسه پایا برای دانشجویانی که دراین موسسه ایلتس را می گذرانند برنامه ویژه ای دارد و صد البته دانشجویانی که از دیگر نقاط ایلتس را ثبت نام می کنند می توانند از بسته های غیر حضوری ما برخوردار شوند.اما دوره های ایلتس در موسسسه زبان پایا  پس از مشاوره رایگان و تعیین سطح و در برخی موارد امتحان ازمایشی ایلتس زمانبندی و طراحی میشوند. در دوره های IELTS ازکتاب های  Cambridge IELTS استفاده می شود. این کتاب ها از آزمون های واقعی ایلتس استفاده کرده است تا علاوه بر آشنایی دانشجویان با  امتحان ایلتس از نکات کلیدی برای موفقیت در آزمون ایلتس که در این کتاب ها ارائه شده اند بهره ببرند.

موسسه زبان پایا برای هر کدام از مهارت های ایلتس (reading – writing – speaking – listening ) دوره های به خصوصی دارد تا هر چهار مهارت مربوط به امتحان ایلتس برای آزمون آماده شوند. دوره های ایلتس در موسسه به صورت فوق فشرده ( دو ماهه) و فشرده ( سه الی پنج ماهه) و عادی ( شش ماهه )  برگزار می گردند

تافل

آموزش ازمون تافل در موسسه زبان پایا  نیز برای نمره های متفاوت و انواع متفاوت تافل ( IBT , PBT ) شامل کتاب ها و متدهای متفاوتی می شوند. دوره های آموزش تافل TOEFL در موسسه زبان پایا  با کتاب های آکسفورد و  لانگمن برگزار می شوند و در کنار این کتاب ها از فیلم های آموزشی تافل و همچنین نرم افزار های زبان انگلیسی استفاده می شوند.


دوره های تافل